Fethiye – Kekova – Fethiye

1. Gün – Fethiye Yat limanı Fethiye Marina’da saat 13.30’da başlıyor. Yerleşirken, akşam yemeği yatta servis edilecek ve Fethiye Yat Limanı’nda gemide bir gece konaklayacağız. Antik çağda Telmessos olarak bilinen Fethiye, Lykia’nın Karia ile batı sınırında yer alan en önemli şehirdi. Kentin adının Apollon’un oğlu Telmessos’tan geldiğine inanılmaktadır.

Detaylar

Bodrum – Hisarönü – Bodrum

1. Gün – Bodrum Bodrum limanına saat 15: 00’e kadar biniş. ‘2. Gün – Kos Kahvaltıdan sonra ayrılış, 2 saat süren yelkencilik adaya ulaşmak için Kos, antik dünyanın en ünlüsü olan Asclepion’un tıp merkezi olan Hipokrat tarafından oluşturulan tıp merkezinin babası olarak kabul edildi. En canlı gece hayatına sahip bir adadır.

Details

Tek Yön Bodrum – Göcek

1. Gün Yatın erken öğleden sonra yatması, kozmopolit tatil beldesi Bodrum’u keşfetmek için yola çıkmadan önce açıp gevşemek için zaman ayırın. Aziz John Şövalyeleri tarafından yaptırılan muhteşem Haçlı kalesini ziyaret edin ve antik gemi enkazlarının sualtı kazılarında ortaya çıkarılan hazinelerle dolu bir odadan yürüyün.

Detaylar