1. Gün – Bodrum

Bodrum limanına saat 15: 00’e kadar biniş.

2. Gün – Kos

Kahvaltıdan sonra ayrılış, 2 saat süren yelkencilik adaya ulaşmak için Kos, antik dünyanın en ünlüsü olan Asclepion’un tıp merkezi olan Hipokrat tarafından oluşturulan tıp merkezinin babası olarak kabul edildi. En canlı gece hayatına sahip bir adadır. Limanda kalmak istemiyorsanız, koyda demirleme.

3. Gün – NISIROS / TILOS

Sabah, Nisiros adası için kalkış. 1422’de, bu adayı şekillendiren volkanik bir patlama vardı, ancak yanardağ hala aktif. Krater çevresinde olası ziyaret. Şehir turu sonrası, Tilos adasına gitmeden önce yürüyüş ve öğle yemeği. Harika ankrajları olan bu küçük adada akşam yemeği ve geceleme.

4. Gün KALKI / RHODES

Kalki, çok fazla ziyaret edilmeyen güzel limana sahip küçük bir adadır. Rodos limanına katılmadan önce güzel bir mola. Rodos limanı sezonda bile oldukça sakin. Akşam şehir turu olağanüstü bir andır.

5. Gün – SYMI

Sabah saatlerinde, Symi adasına hareket. Güneye, Panormitis manastırına doğru geliyoruz. Liman girişi, öğleden sonra, yüzme molası verdikten sonra. Limandaki güzel köy. Bu güzel limandaki gece, dikkat çekici bir Yunan atmosferinin veya bir koyda demirlenmenin keyfini çıkarır.

6. Gün – DATCA / KNIDOS

Datça’ya Türkiye’ye giriş. Limanda, kaptan gümrük işlemlerini yaparken serbest zaman. Öğle yemeğinden sonra Knidos sitesine git ve Knidos’a demir at

7. Gün – BODRUM

Bodrum limanına dönüş, Oraklar ve / veya bir dalış merkezi olan Yalı Çiftliği’nin köylerine yakın yüzmek için küçük duraklarla başlıyor. Geç öğleden sonra, Bodrum’un yakındaki koylarından birine demir atmak ya da Bodrum’da bir gece geçirmek isteyenler için doğrudan Bodrum limanına geri dönmek mümkün.

8. Gün – DEPARTURE

Kahvaltı ve 10:00 civarında havaalanına transfer.